Firmamız, 2003 yılında kurulmuş olup Sera markası ile başlayan yolculuğumuz, akvaryum ve pet malzemeleri konusunda dünyanın farklı ülkelerinden gerçekleştirdiğimiz ithalatlar ve imalatlarla geniş boyutlara ulaşmıştır.

Bugün, toplam 5000 m² faal kapalı depolama alanı sahip firmamız Türkiye’nin her noktasına hizmet vermektedir.

Her türlü evcil hayvan malzemeleri konusunda geniş bir ürün çeşidine sahip firmamız halen; Vitakraft, Red Sea, Hagen (Vision, Dogit, Catit, Fluval, Exo Terra, Living World, Habitrail, Marina), Sunsun, Ista, LifeTech, Haqos, Hopar, Risheng, Bioline markalarının Türkiye temsilciliklerini başarı ile sürdürmektedir.

Üretimimiz olan EuroGold, EuroCat, EuroDog ve EuroStar markalarımız hız kesmeden üretimlerine genişleyen bir yelpaze ile devam etmektedir.

Firmamız, başta akvaryum malzemeleri olmak üzere her türlü evcil hayvan malzemeleri konusunda yeni ürün arayışı ve bunların ithalatı ve üretimi ile ilgili çalışma yapmaktadır.

2009 yılında özellikle kuş ve kemirgen ürünlerinde dünyanın önde gelen markalarından olan Vitakraft' ın Türkiye temsilciliğini alarak önemli bir başarıya imza atmıştır.

2016 yılında ise yine Vitakraft markasının kedi ve köpek mama & ödül grubunu sektörümüze kazandırmıştır.

Ülkemizde artarak büyüyen pet hobiciliği için uzun yıllar hizmet verebilmeyi hedefleyen firmamız, sektöre yeni markalar kazandırmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek amacındadır.