Firmamızın 2003 yılında sektörün en güvenilir ve en kaliteli isimlerinden biri olmak amacıyla çıkmış olduğu yolculuk, dünyanın farklı yerlerinden gerçekleştirdiğimiz ithalat ve imalat ile geniş boyutlara ulaşmıştır. Firma olarak faaliyet gösterdiğimiz her bölgedeki müşterilerimizin istek ve önerilerini dikkate alarak özenle çalışıyoruz.

Bugün, toplam 5000 m² faal kapalı depolama alanı sahip firmamız Türkiye’nin her noktasına hizmet vermektedir.

Firmamız, başta akvaryum malzemeleri olmak üzere her türlü evcil hayvan malzemeleri konusunda yeni ürün arayışı ve bunların ithalatı ve üretimi ile ilgili çalışma yapmaktadır.

Her türlü evcil hayvan malzemeleri konusunda geniş bir ürün çeşidine sahip firmamız günümüzde; Vitakraft, Red Sea, Hagen (Vision, Dogit, Catit, Fluval, Exo Terra, Living World, Habitrail, Marina), Sunsun, Ista, LifeTech, Haqos, Hopar, Risheng, Bioline markalarının Türkiye temsilciliklerini başarı ile sürdürmektedir.

Üretimimiz olan EuroGold, EuroCat, EuroDog ve EuroStar markalarımız genişleyen bir yelpaze ile, hız kesmeden üretimlerine devam etmektedir.

Özellikle kuş ve kemirgen için oldukça kaliteli ve güvenilir bir marka olan Vitakraft’ın temsilciliği 2009’dan günümüze Kaya Pet’e ait olduğunu gururla söylemek isteriz. Aynı zamanda firmamız 2016 yılında Vitakraft’ın kedi ve köpek mama grubunu da sektörümüze kazandırmış ve vizyonumuz doğrultusunda sektöre yeni ürünler kazandırmıştır.

2019 yılında kedi ve köpek maması ile ilgili çalışmalarımızın sonucunda Club4Paws, Master ve My Love markaları altında çeşitli ürünleri pazara sunmaya başladık.

2021 yılında da yine kedi ve köpek mamalarında Süper Premium bir isim ve ürün olan Optimeal markasını bünyemize katmış bulunuyoruz.

Daima sorumlu ve güvenilir bir kurumsal firma olmak için sektörümüzü geliştirebilecek her türlü yeniliğe önem veriyoruz.

Kaya Pet olarak bulunduğumuz pet sektöründe uzunca yıllar hizmet verebilmek, sektöre yeni markalar kazandırmak ve her müşterimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sektörümüzü ve firmamızı geleceğe taşımak amacıyla her gün çalışmaya devam ediyoruz.